خرید و فروش آموزشی :: بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

عضويت در خبرنامه ايـميـل پايگاه بيسيــن - عضويت پس از کليک بر روي لينک فعال سازي که براي شما ارسال خواهد شد تکميل مي شود
خرید و فروش آموزشی

افرادی که مایل به فروش ویدئو، کتاب، جزوات، فایل ها و پروژه های خود از طریق پایگاه بیسین می باشند، می توانند با تکمیل مشخصات لازم در فرم ذیل و همچنین ارسال محتویات محصول (در صورت تمایل به فروش اینترنتی و نه پستی) به آدرس ایمیل www.Basin.ir@gmail.com با ما همکاری داشته باشند. این سایت هیچ کارمزدی برای این امر در نظر نگرفته است و بنابراین سهم پایگاه بیسین از هر فروش محصول 0% خواهد بود.

 

یک سوال مهم در ذهن شما:

چطور مطمئن باشم از تمامی تراکنش های فروش باخبر می شوم؟

پاسخ:

متأسفانه، حدأقل در حال حاضر برای همکاری هایی در این شکل امکان مناسبی در سایت قابل تعریف نمی باشد. بنابراین یک راه ممکن اعتماد یکطرفه به سایت بوده، و یا شما کاربران گرامی می توانید محصول خود را بدون ارائه به سایت به فروش برسانید! در این حالت سایت بیسین یک تبلیغ و نمونه موجه از محصول شما را در دسترس عموم قرار خواهد داد و خریداران با شماره موبایل و یا آدرس ایمیل شما که در ذیل مطلب ذکر خواهد شد تماس حاصل خواهند کرد. در واقع سایت بیسین برای شما تبلیغ رایگان انجام می دهد!

 

(اگر فرم ذیل را مشاهده نمی کنید ایــــنجا کلیک کنید)

   

  درباره بهترين هاي بيسيـــن بدانيد...

  Bird

  يکي از مهمترين اهداف اين سايت تهيه آموزش هاي روان از ابزارهاي کاربردي علوم آب است.

  اهميت مطالعات محيطي با ابزارهاي نوين در چيست؟

  امروز با فارغ التحصيلي جمع کثير دانشجويان سالهاي گذشته و حال، با گذر از کمي گرايي ديگر صرف وجود مدارک دانشگاهي حرف اول را در بازار کار نمي زند؛ بلکه سنجش ديگري ملاک؛ و شايسته سالاري به ناچار! باب خواهد شد. يکي از مهم ترين لوازم توسعه علمي در هر کشور و ارائه موضوعات ابتکاري، بهره گيري از ابزار نوين است، بيسين با همکاري مخاطبان مي تواند در حيطه علوم آب به معرفي اين مهم بپردازد.

  جستجو در بيسين
  سایت مهندسی آب

  بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

  سایت بیسین با معرفی مهم ترین و کاربردی ترین نرم افزارها و مدل های شبیه سازی در حیطه مهندسی آب، تلاش به تهیه خدمات یکپارچه و محلی از محاسبات هیدرولوژیکی و هیدرولیکی می کند

  اطلاعات سايت

  • www.Basin.ir@gmail.com
  • بهزاد سرهادي
  • شناسه تلگرام: Basin_Ir_bot
  • شماره واتساپ: 09190622992-098
  • شماره تماس: 09190622992-098

  W3Schools

  W3Schools