درک شبکه توزیع آب - بخش چهارم :: بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

ابزار وبمستر

Bootstrap Example

عضويت در خبرنامه ايـميـل پايگاه بيسيــن - عضويت پس از کليک بر روي لينک فعال سازي که براي شما ارسال خواهد شد تکميل مي شود

پشتيباني شده با بيسين

درک شبکه توزیع آب - بخش چهارم


تجزیه و تحلیل را انجام دهید تا تصمیمات بهتری بگیرید

شبکه ابزار شامل ابزارهای تحلیل پیشرفته ای است که سطح جدیدی از جزئیات و دید را برای عملیات شبکه فراهم می کند. تجزیه و تحلیل ردیابی می تواند دریچه هایی را که باید بسته شوند برای جدا کردن منطقه در صورت قطع اصلی آب، شناسایی کند. ردپای سنتی بالادست و پایین دست نیز برای یافتن منبع جریان یا پیگیری مسیر منابع در پایین دست نیز موجود است. شبکه ابزار شامل یک چارچوب ردیابی برای پیکربندی تجزیه و تحلیل دقیق ردیابی از طریق ژئوپروس پردازش است.


کارهای فرعی

شبکه ابزار مجموعه ای از زیر مجموعه ها است که از طریق آن کالایی جریان می یابد. نمونه هایی از زیر کارها شامل مناطق تحت فشار، مناطق اندازه گیری ناحیه (DMA) و حوضه های فاضلاب است. پس از تعریف زیرمجموعه‌ها، تجزیه و تحلیل اضافی مانند شناسایی اتصالات سرویس، دریچه ها و هیدرنت ها یا اضافه کردن طول کل خطوط آب در یک منطقه فشار مشخص یا DMA انجام می شود.

زیرشاخه ها پویا هستند و با باز و بسته شدن دستگاه هایی مانند دریچه ها قابل تغییر هستند. یک شبکه ابزار از منابع برای تعریف نقاط شروع یک کار فرعی استفاده می کند و تا انتهای آن (یا غرق شدن) یک فرعی را ردیابی می کند تا تمام وسعت آن را کشف کند. هنگامی که یک شیر تغییر می کند، می توان میزان کار فرعی را دوباره محاسبه کرد. دستگاه هایی که میزان جریان منابع درون یک کار فرعی را تعیین می کنند، کنترل کننده های فرعی نامیده می شوند. یک نمونه از کنترل کننده های زیر کار می تواند یک زیر فشار کار منطقه فشار را تعریف کند می تواند یک شیر کاهش فشار (PRV) باشد.


نمودارهای شبکه

شبکه ابزار مکانیزم یکپارچه ای را برای ایجاد و کار با نمودارهای شبکه فراهم می کند. نمودارهای شبکه نمای کلی از شبکه است که نمادی از ویژگی ها و نحوه اتصال آنها را نشان می دهد. این قابلیت به شما امکان می دهد نمایندگی های چند سطحی را به طور مؤثر ایجاد کنید، اتصال شبکه را به راحتی بررسی کنید و دیدگاه های منطقی از شبکه ابزار را بدست آورید. امکان نمایش اتصال شبکه بین ویژگی ها، استفاده اولیه از نمودارهای شبکه است. نمودارها همچنین می توانند نتایج حاصل از آنالیز ردیابی را نشان دهند.


درک شبکه توزیع آب - بخش اول

درک شبکه توزیع آب - بخش دوم

درک شبکه توزیع آب - بخش سوم

درک شبکه توزیع آب - بخش چهارم×

راهنماي حل مشکل دانلود: با توجه به مسدود شدن درايو گوگل در ايران از آي پي ديگر کشورها براي دانلود فايل ها استفاده کنيد.
سفارش پروژه داريد؟ يا قصد همکاري در انجام پروژه؟ و يا قصد فروش فايل خود؟

با فشردن دکمه زير يکي از بخش هاي "سفارش انجام پروژه" يا "همکاري با بيسين" و يا "فروش فايل" را انتخاب فرماييدآمار آنلاين-مقايسه اي بارش در حوضه هاي اصلي کشور

منبع: وزارت نيرو - اين نمودار ممکن است براي دقايقي به دليل بروزرساني غير فعال شود

<