انتشار FAO در مورد سنجش از دور برای بهره وری آب :: بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

ابزار وبمستر

Bootstrap Example

عضويت در خبرنامه ايـميـل پايگاه بيسيــن - عضويت پس از کليک بر روي لينک فعال سازي که براي شما ارسال خواهد شد تکميل مي شود

پشتيباني شده با بيسين

انتشار FAO در مورد سنجش از دور برای بهره وری آب


دستیابی به امنیت غذایی در آینده ضمن استفاده از منابع آب به صورت پایدار، یک چالش بزرگ برای ما و نسل های بعدی است. کشاورزی یک مصرف کننده مهم آب است. نظارت دقیق بر بهره‌وری آب در کشاورزی و کشف فرصت برای افزایش آن مورد نیاز است.

برای نظارت بر عملکرد مصرف آب در کشاورزی، سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO) با استفاده از داده های ماهواره ای امکان دسترسی به داده های نزدیک به زمان واقعی را در دسترس عموم قرار داده است که امکان نظارت بر بهره وری آب کشاورزی را فراهم می کند - WaPOR، سنجش از دور برای بهره وری آب.

انتشار جدید WaPOR با عنوان "حسابداری آب در حوضه رودخانه اوش" مطالعه حسابداری آب را برای حوضه رودخانه آواش در دره ریفت مرکزی اتیوپی ارائه می دهد که کمبود آب را تجربه می کند.

حوضه رودخانه عواش پرکاربردترین حوضه رودخانه اتیوپی است که میزبان بیشتر فعالیت های صنعتی در کشور، تعدادی طرح آبیاری در مقیاس کوچک و بزرگ و مراکز اصلی جمعیت کشور با بیش از 18.6 میلیون نفر است. حوضه در اوج فصل آبیاری و جاری شدن سیل مکرر در فصول بارانی با استرس آب مواجه است.

دسترسی به نشریه حسابداری آب در حوضه رودخانه اوش.


دانلود فایل نشریه حسابداری آب در حوضه رودخانه اوش×

راهنماي حل مشکل دانلود: با توجه به مسدود شدن درايو گوگل در ايران از آي پي ديگر کشورها براي دانلود فايل ها استفاده کنيد.
سفارش پروژه داريد؟ يا قصد همکاري در انجام پروژه؟ و يا قصد فروش فايل خود؟

با فشردن دکمه زير يکي از بخش هاي "سفارش انجام پروژه" يا "همکاري با بيسين" و يا "فروش فايل" را انتخاب فرماييدآمار آنلاين-مقايسه اي بارش در حوضه هاي اصلي کشور

منبع: وزارت نيرو - اين نمودار ممکن است براي دقايقي به دليل بروزرساني غير فعال شود


آخرين تصوير ماهواره هواشناسي - موقعيت ايران

W3Schools